ST25TN01K On-metal sticker – 35mm round – PET – 0.2mm on-metal layer
Description
Additional information
| Chip Name | |
|---|---|
| Chip Maker | |
| Tag Dimensions | ∅35mm |
| Material | |
| Style Number | |
| Adhesive | |
| Method of Attachment | |
| Delivery Format |
SKU: [STM]20-2302
Tag: NFC for Labeling and Identification
Brand: tagstand
SHARE THIS PRODUCT
[Sassy_Social_Share]
More from this collection
Type 2 NTAG213 NFC Sticker – On-metal – Circle (30mm)
Sale!
NFC Fabric Wristband with PVC Tag NTAG213
Outdoor Type 2 NFC Sticker – NTAG213 – On-metal – Circle (35mm)
MIFARE Classic 1K Sticker (4-byte NUID) – Circle (25mm diameter)