NFC Tamper Detect Sticker – ST25TV02KC with tamper detect tail
Description
Has a package been opened or not? With this NFC tag you will know.
Additional information
| Chip Name | |
|---|---|
| Chip Maker | |
| Tag Dimensions | ∅35mm, 37.5x10mm tail |
| Material | |
| Color | |
| Style Number | |
| Delivery Format |
SKU: [STM]20-2447
Tags: NFC for Labeling and Identification, NFC Technology demonstration, showonlyonst
SHARE THIS PRODUCT
[Sassy_Social_Share]
More from this collection
MIFARE Classic 1K Sticker (4-byte NUID) – Circle (25mm diameter)